0

INFO

Prieš kreipdamiesi į mus  dėl terasos įrengimo (tel.: 8 643 50 957), išsirinkite 1 iš keturių terasos bendrinių modelių, kuris yra panašiausias į tai, kaip įsivaizduojate savo svajonių terasą, (ar norite ją įsirengti prie pat namo, be stogo, ar norite terasą turėti kieme, netvirtinti jos prie namo sienos, galbūt norite terasos su stogu, o gal svajojate, kad viduryje terasos puikuosis gražuoliai augalai). Terasą pastatys mūsų specialistai per sutartą laiko terminą. Darbai rezervuojami iš anksto mėnesiui į priekį.

LAUKO TERASOS KAINA

Terasos kaina apskaičiuojama individualiai kiekvienam projektui. Nusprendusiems įsirengti terasą, svarbiausia yra apsispręsti dėl finansinių galimybių (biudžeto), projekto, bei statybinių medžiagų. Terasos įrengimas yra  nemažai žinių ir kruopštumo reikalaujantis procesas.

 Į ką kreipti dėmesį norint apytiksliai apskaičiuoti norimos terasos kainą (šiuos bent apytikslius duomenis turėkite po ranka, kreipdamiesi dėl terasos įrengimo):- Jūsų norimos terasos plotas, bei forma;- Dengta terasa ar ne; ar reikė stogelio, sienų, tvoros;- Terasos aukštis;- Terasos laiptelių ir pakopų skaičius.- Integruotas apšvietimas, augalų vazonai;- Terasos pamatai - (poliniai, sraigtiniai ar reguliuojamų atramų);- Terasos karkasas - viengubas ar dvigubas (medinis ar aliuminio profilio).- Terasų lentos:*medines (( pušis impregnuota; termiškai apdorota pušis arba egle; maumedis )+ specialūs terasoms skirti medsraigčiai - nerūdijančio plieno; alyvavimas);*(PVC) - šioms terasos lentoms gaminti naudojama unikali gamybos technologija - medžio dulkės sumaišytos su plastiko granulėmis. (specialios tvirtinimo detalės, apdailos kampai, užbaigimo detalės);*(WPC medžio kompozitas) - lentos gaminamos iš 70% medienos plaušo ir 30% didelio tankio plastiko.(specialios tvirtinimo detalės, apdailos kampai, užbaigimo detalės).- Terasos montavimo darbų įkainiai.PAPILDOMOS PASLAUGOS
  • Esant norui, mūsų komandos specialistai padės priderinti terasoje aksesuarus (apšvietimą, baldus, augalus).
  • Jeigu jau turite terasą, norite ją papuošti -  pasirinkite augalus, vazonus iš mūsų katalogo (PARDUOTUVĖS), mes juos susodinsime ir paruoštas grožybes pristatysime iki pat Jūsų durų.

Visų papildomų daiktų, esančių mūsų parduotuvėje, pristatymas gali užtrukti nuo 2 iki 8 savaičių, daiktus (vazonus, baldus ir kt.) užsakome tiesiai iš gamintojų taip pat  lietuvos menininkų, pas save palaikome tik kai kurių prekių minimalius likučius. Užsakydami kelis daiktus, įvertinkite laukimo laiką. Dėkojame už supratimą ir kantrybę :)

Užklausos forma