0

Apie mus

SVAJONIŲ TERASOS - viskas, ko reikia, kad savo terasoje jaustumėtės it Rojaus sode! Kodėl SVAJONIŲ?

 

Nes pasirodo, kai svajoji, norai labai greitai išsipildo. Savo namą, o tuo pačiu ir svajonių terasą, sudėdami BENDRUS norus į vieną, pasistatėme mažiau nei per metus. Mūsų pačių nuostabai - sulaukėme daugybės komplimentų ir prašymų projektą atkartoti!

Dėl šios priežasties, nedelsdami  subūrėme patikimų, patyrusių partnerių komandą ir galime drąsiai teigti, kad SVAJONIŲ TERASOS – tai  ne tik nedidelis, sparčiai augantis šeimos verslas, bet taip pat ir mūsų AISTRA. Norime prisidėti prie Jūsų svajonių, jaukią erdvę padėti sukurti ir Jūsų namuose, įrengiant ir apželdinant ir Jūsų terasą. Išklausysime visus Jūsų pageidavimus ir ieškosime bendro sprendimo, nesvarbu, kokia neįtikėtina Jūsų svajonė atrodytų - mes pasiryžę padėti Jums ją įgyvendinti.

 

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:

  • Terasos projektavimas, statyba pradedant nuo pamatų, baigiant stogu (jeigu reikia) Vilniuje.
  •  Terasos apstatymas: augalų, vazonų  parinkimas, apželdinimas, smulkmenų derinimas (Lanšafto dizainas).
  • Augalų, baldų, šviestuvų, vazonų pardavimas.
  • Augalų kompozicijų, susodintų vazonuose pardavimas ir pristatymas iki pat Jūsų durų Vilniuje.

TOLIAU IEŠKOME PARTNERIŲ BENDRADARBIAVIMUI: Esate menininkas, kuris kuria neįprastus vazonus? Turite patirties alpinariumų kūryboj? Parduodate šviesas? Norite pasiūlyti terasos priežiūros priemonių? Gal turite kitokių su terasomis ir jų apželdinimu susijusių pasiūlymų ir norite bendradarbiauti, rašykite el. paštu:  sos@svajoniuterasos.lt

Užklausos forma