0

Apie mus

Klientas mums tikrai rūpi, todėl prieš kuriant Jums unikalų projektą, pirmiausiai stengiamės Jus pažinti, kuo tiksliau išsiaiškinti Jūsų ir Jūsų šeimos narių poreikius, kad galėtume juos atliepti. Mūsų  sumanymai unikalūs, priderinti prie žmogaus poreikių, norų: suprojektuojame, įrengiame Jums terasą, padedame ją paversti jaukia, apstatydami augalais arba įrengiant gėlynus prie jos.

Neesame standartiniai meistrai, siūlome ne tik išskirtinį terasos projektą, kurį suprojektuosime pagal unikalius Jūsų poreikius, bet ir konsultacijas,  sąmatos parengimą su  medžiagų parinkimu ir tikslių kiekių apskaičiavimu (jeigu nuspręstumėte terasą įsirengti patys),  projekto įgyvendinimo paslaugą (terasos įrengimą), o kad terasa taptų tikrai malonia erdve leisti laisvalaikiui, pasirūpinsime terasos apstatymu ir vaizdu pro ją -  žaliųjų zonų, gėlynų projektu, ir jei reikės - įgyvendinimu.

Kodėl Svajonių terasos? Nes kai svajoji, norai labai greitai išsipildo... Nesvarbu, kokia neįtikėtina iš pirmo žvilgsnio ta svajonė atrodo, esame pasiryžę padėti ją įgyvendinti.

 MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:

  • Terasos projektavimas, įrengimas, žaliosios erdvės integravimas.
  •  Terasos apstatymas: augalų dizainas,  žaliosios erdvės projektas, viso kiemo projektas ir vizualizacija.

NUOLAT IEŠKOME PARTNERIŲ BENDRADARBIAVIMUI: Esate menininkas, kuris kuria vazonus ar šviestuvus? Turite patirties alpinariumų kūryboj? Parduodate, o gal ir gaminate lauko šviestuvus? Norite pasiūlyti terasos priežiūros priemonių? Gal turite kitokių su terasomis ir jų apželdinimu susijusių pasiūlymų ir norite bendradarbiauti, rašykite el. paštu:  sos@svajoniuterasos.lt

Užklausos forma